Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 0 чоловік

Про стан виконання навчальних програм із предметів інваріантної та варіативної складової навчального плану в 1-11 класах за І семестр 2024/ 2025 н.р.

Дата: 6 березня о 13:36, Оновлено 6 березня о 13:37
Автор: Доба Н. М.

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

ПОДІЛЬСЬКИЙ РАЙОН

КУЯЛЬНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАЛОФОНТАНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ

НАКАЗ

 «24» грудня 2024 р.                                                       № 217

Про стан виконання навчальних програм

із предметів інваріантної та варіативної складової

навчального плану в 1-11 класах

за І семестр 2024/ 2025 н.р.

Відповідно до Річного плану роботи, адміністрація школи проаналізувала стан виконання Навчального плану і Навчальних програм за 2024/2025 навчальний рік.

На початку вересня та в грудні 2024 року адміністрацією школи згідно з планом внутрішкільного контролю було перевірено й погоджено календарні плани вчителів, до уваги бралася загальна кількість уроків, кількість контрольних, практичних та лабораторних робіт, уроків розвитку зв’язного мовлення, позакласного читання, відповідність до Типових навчальних програм.

Згідно з Річним планом роботи школи та пла­ном контролю за якістю навчально-виховної роботи, з метою виявлення стану виконання навчальних програм у грудні  2024 року було проведено співбесіди адміністрації  школи з вчителями, перевірка навчальної документації, класних журналів, календарних та поурочних планів, зошитів для контрольних, практичних та лабораторних робіт з метою з’ясування рівня виконання навчальних програм та планів.

Під час перевірки зверталась увага на якість і своєчасність виконання  навчальних програм, зміст програмового матеріалу з кожної теми і запис виконання його в класному журналі, проведення передбаченого мінімуму контрольних, практичних, лабораторних робіт, тематичного оцінювання навчальних досягнень, умінь та навичок учнів, екскурсій, уроків позакласного читання та розвитку мовлення, обов’язкових практичних робіт  з фізики, хімії, біології, географії.

Питаннями виконання навчальних програм адміністрація школи цікавиться також під час відвідування уроків, визначаючи в процесі аналізу уроків послідовність і якість виконання програм.

Проведена перевірка показала, що навчальні плани і програми за  І семестр 2024/2025 навчального року з предметів інваріантної та варіативної частини навчального плану виконано. Уроки вчителів, що хворіли, проходили курси підвищення кваліфікації  заміняли вчителі відповідної кваліфікації, тому розбіжності у кількості навчальних годин немає.

Вчителі здійснюють своєчасний контроль за рівнем компетентностей учнів шляхом усного опитування,  проведення контрольних, самостійних, практичних та лабораторних робіт, тематичного оцінювання, систематичної перевірки ведення зошитів, проведення аналізу контрольних робіт. Під час відвідування уроків обов’язково зверталась увага на відповідність теми уроку календарному плану вчителя, на планування вчителем матеріалу і його відображення на уроці.

Усі предмети інваріантної складової Навчального плану обліковані в класних журналах, кількість проведених навчальних годин співпадає з кількістю годин за навчальним планом.

У 1-2-х класах розподіл годин за програмою у календарно-тематичному плануванні відповідає новим освітнім стандартам; поточне оцінювання досягнень учнів проводилося вербально. Необхідні види контролю відображені в журналах та оцінені вербально.

У класних журналах 3-11 класів відведено колонки і дати для обліку тих видів діяльності, які підлягають оцінюванню.

Перевірка засвідчила встановлену програмою достатню кількість уроків розвитку мовлення, контрольних робіт з української мови та літератури, зарубіжної літератури. Вчителі здійснюють індивідуальний підхід до оцінювання говоріння, читання мовчки, діалогу, усного переказу та усного твору. Поступове накопичення оцінок дає змогу кожному учню одержати мінімум одну оцінку за виконання завдань на побудову.

Навчальна програма з іноземної мови не встановлює чітку послідовність вивчення тематичного змісту та не визначає жорсткі часові рамки на вивчення лексико-граматичного матеріалу. Навчальна програма зорієнтована на кінцеву мету та завдання щодо вивчення іноземної мови та відображає основні методичні прийоми, необхідні для їх реалізації. При складанні календарно-тематичних  планів з іноземної мови враховано години, що належать до категорії резервних, при цьому збережено змістову частину програми за рахунок раціонального використання годин на проведення форм контролю з чотирьох видів мовленнєвої діяльності (аудіювання, говоріння, читання, письма). Програму з  англійської мови за рік виконано.                                          Виконано навчальні плани і програми з історії України, всесвітньої історії, громадянська освіта, образотворчого та музичного мистецтв.

Перевірено виконання лабораторних і практичних робіт з фізики, хімії, природознавства, географії, біології, інформатики, трудового навчання, основ здоров’я.

Дотримано кількості всіх видів контрою навчальної діяльності з математики.

Під час перевірки стану виконання навчальних програм із фізичної культури, правознавства, економіки, курсів «Захист України», встановлено відповідність змісту та кількості проведених годин за навчальними програмами.

Під час оцінювання навчальних досягнень учнів із фізичної культури вчителі керувалися методичними рекомендаціями МОНу, оцінювали учнів відповідно до встановлених нормативів для основної та підготовчої груп.

Записи індивідуальних занять занять вчителі – предметники ведуть охайно, з дотриманням відповідних вимог.

Виходячи з вище викладеного,

 НАКАЗУЮ:

1. Вважати виконаними навчальні програми і плани з усіх предметів інваріантної та варіативної частини робочого навчального плану школи в  

І семестрі 2024/2025 навчальному році.

 2.Керівникам методичних об’єднань:

2.1. Додатково опрацювати нормативні документи щодо оформлення  у класних журналах записів  семестрового та  річного оцінювання навчальних досягнень учнів (січень 2024року).

3.  Учителям школи:

3.1. При плануванні роботи на ІІ семестр 2024/2025 навчального року, дотримуватися вимог навчальних програм, критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти, інструктивно-методичних листів Міністерства освіти і науки України (постійно).

3.2. Усім учителям записи у журналі вести вучасно, дотримуючись відповідних Вимог .

3.2. Ретельно   спланувати  корекційну та індивідуальну роботу у 2024/2025 навчальному році для підвищення результативності та якості знань (січень 2025р.)

4. Заступнику директора школи з НР Шаргородській І.А..:

4.1. З метою недопущення перевантаження учнів, у ІІ семестрі 2024/2025 навчального року скласти графік контрольних робіт і контролювати його дотримання вчителями школи.

4.2. Продовжувати контроль за заміною уроків та виконанню програм.

4.3.Перевіряти оптимальність календарно-тематичних планів вчителів, у разі необхідності – надавати допомогу вчителям у корекції планів.

4.4. Під час здійснення внутрішкільного контролю за навчально-виховним процесом аналізувати питання якості виконання навчальних програм і робочих навчальних планів.

4.5. Виробити єдині вимоги до оформлення календарно-тематичних планів вчителів і дотримуватися їх виконання.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора з навчальної роботи Шаргородську І.А.

Директор Малофонтанського ОЗО:                      Наталія ДОБА

З наказом ознайомлена:                                                   І.А. Шаргородська

Л.Г. Кучерук

О.М. Кирничанська

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.